Časová náročnost
0,5 - 1 den

Prostředí
Outdoor

Počet účastníků
do 80 osob

 

Jízda na dračích lodích je především v posledních letech v České republice velmi atraktivním sportem. Krom toho, že se na našem území konají prestižní celosvětové závody a máme poměrně širokou základnu sportovních klubů, české flotily patří mezi nejlepší na světě.

Dračí loď je dlouhá 12,5 metrů, bez posádky váží kolem 250 kg, má tvar otevřené kanoe s dračí hlavou na špici a dračím ocasem na zádi. V sestavě je maximálně 20 vsedě pádlujících závodníků (10 nalevo a 10 napravo) a bubeník, který sedí na špičce čelem k posádce a udává rytmus údery do bubnu a kormidelníkem stojící na zádi a řídící směr. Úkolem bude seznámit se s ovládáním lodě, naučit se spolupracovat se všemi ostatními veslaři, naladit se přesně na pravidelný rytmus bubnů a nakonec i zvítězit.

Naše reference

"Ráda bych Vám poděkovala za výbornou a profesionální spolupráci. Zaměstnanci hodnotí program s nadšením. Děkuji a už teď se těším, co pro nás připravíte příští rok ;-)."

Kateřina Sináková
marketingový specialista
Broker Trust, a.s.

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top