Teambuilding

teambuilding

Týmové úkoly, silné prožitky a na ně navazující zpětné vazby jsou účinnou a atraktivní metodou cíleného budování týmu...

Více zde...

Vzdělávání a diagnostika

Vzdělávací kurzy - kombinace školení a tréninku a komplexní diagnostické programy pro zhodnocení a rozvoj potenciálu Vašich klíčových pracovníků...

Více zde...

Firemní akce

Firemní eventy

Neobvyklé zážiky, poznání kolegů i sebe samých v neformálním prostředí nebo jako poděkování obchodním partnerům či zákazníkům...

Více zde...

Katalog produktů

teambuilding

V této sekci najdete přehledně členěné konkrétní produkty společnosti Andra training z oblasti firemních akcí i teambuildingu...  

Více zde...

Andra training je agenturou, jejímž posláním je pomáhat v rozvoji firmám, týmům i jednotlivcům.

Našim klientům nabízíme programy různého charakteru, od kurzů zážitkového vzdělávání, teambuilding, teamspirit přes pořádání zábavných a společenských akcí, až po programy individuálního osobnostního rozvoje a koučinku.

Jsme kreativní

Našim cílem je tvořit originální programy šité zákazníkům na míru. Abychom zajistili co nejvyšší spokojenost, od počátku se program snažíme cílit na konkrétní potřeby zadavatele. Každý teambuilding, kurz zážitkového vzdělávání či jiný firemní program tak má svůj vlastní propracovaný scénář a vyvážený mix aktivit z naší bohaté databáze, které jej posouvají požadovaným směrem.

Jsme pohotoví

Protože si své programy vymýšlíme i realizujeme sami, dokážeme je pružně měnit i kombinovat tak, abychom zaručili jejich vysokou kvalitu.

Jsme vstřícní

Vždy se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům našich zákazníků. Na druhé straně, nebudeme slibovat nemožné a vše s vámi při plánování do detailu probereme. Přesné stanovení cílů a nalezení optimální cesty je předností firmy ANDRA training.

Naše programy mají legendu

Téměř každý náš teambuilding, teamspirit či jiná firemní akce jsou postaveny okolo nosného tématu, motivu či příběhu. Tím samozřejmě může být i ona klasická cesta za pokladem (v našem případě spíše dobrodružná strategická hra), ale stejně tak to může být antistresové učení významného mexického filozofa nebo boj o ovládnutí planety Arrakis (Duny). Použití legendy v programu usnadňuje motivaci účastníků a vytváří poutavou atmosféru, která postupně graduje.

Vytváříme programy na klíč

Pokud máte zájem, můžeme Váš program zajistit takříkajíc na klíč. Od výběru lokality, přes dopravu, catering, technické zabezpečení, reklamní a dárkové předměty až po fotografie a film z akce.

Pracujeme nejen po celé České republice, ale program pro Vás připravíme i v zahraničí. Vaše firemní akce může být celá v anglickém jazyce.

Program zajistíme pro libovolný počet účastníků. Umíme udělat uzavřený teambuilding pro pět osob i otevřené setkání pro pět tisíc návštěvníků.

Ceny našich programů

Cena se odvíjí od typu programu, počtu účastníků, místa a délky konání. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku včetně konečné ceny.

Naše silná stránka

Důležitou ingrediencí našich programů je přátelská nálada a zábava. Snažíme se dělat to, co nás baví a na naší práci je to znát.

Základním stavebním kamenem naší firmy je sehraný tým zkušených lektorů, který pohromadě potkáte nejenom, když jsme v práci.

Naše reference

Kaufland v.o.s.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top