Podkategorie

Při přípravě a organizaci teambuildingových nebo vzdělávacích akcí nebo jen při brouzdání a sbírání inspirací na internetu, nás často některé téma zaujme natolik, že máme potřebu se o něj podělit i s Vámi. Abychom mohli vše zajímavé ventilovat i jinak, než jen přátelskou hádkou mezi zaměstnanci Andra training, rozhodli jsme se vytvořit tuto kategorii. Třeba bude některý z článků inspirací i pro Váš nadcházející program.

V této sekci najdete legendy, které byly použity na některých programech. Mohou se objevit i na Vaší akci, případně Vám můžou pomoci při představě, jak program s legendou vypadá. Mnoho našich programů je postaveno okolo nosného tématu či příběhu. Umožňuje nám to lépe vtáhnout účastníky do programu, který pak navíc může postupně gradovat. Legendy si vymýšlíme sami - autorem každé z motivačních legend je někdo z týmu ANDRA training.

Teambuilding je pro mnoho lidí ještě dnes synonymem pro čtyřkolky a firemní večírky. Přestože se situace rychle mění rozhodli jsme vypracovat malý slovníček pojmů, se kterými se můžete v tomto oboru potkat. Naším cílem není rozsáhlá encyklopedie, ale spíše souhrn těch nejpoužívanějších výrazů, podaný jednoduchou a lehce zapamatovatelnou formou.

Fotogalerie

Naše reference

Hartmann - Rico a.s.

Kde se nám líbilo

Rodinný hotel Mlýn Velehrad **** nabízí ubytování na poutním Velehradě nedaleko Uherského Hradiště.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top