Podkategorie

Při přípravě a organizaci teambuildingových nebo vzdělávacích akcí nebo jen při brouzdání a sbírání inspirací na internetu, nás často některé téma zaujme natolik, že máme potřebu se o něj podělit i s Vámi. Abychom mohli vše zajímavé ventilovat i jinak, než jen přátelskou hádkou mezi zaměstnanci Andra training, rozhodli jsme se vytvořit tuto kategorii. Třeba bude některý z článků inspirací i pro Váš nadcházející program.

V této sekci najdete legendy, které byly použity na některých programech. Mohou se objevit i na Vaší akci, případně Vám můžou pomoci při představě, jak program s legendou vypadá. Mnoho našich programů je postaveno okolo nosného tématu či příběhu. Umožňuje nám to lépe vtáhnout účastníky do programu, který pak navíc může postupně gradovat. Legendy si vymýšlíme sami - autorem každé z motivačních legend je někdo z týmu ANDRA training.

Teambuilding je pro mnoho lidí ještě dnes synonymem pro čtyřkolky a firemní večírky. Přestože se situace rychle mění rozhodli jsme vypracovat malý slovníček pojmů, se kterými se můžete v tomto oboru potkat. Naším cílem není rozsáhlá encyklopedie, ale spíše souhrn těch nejpoužívanějších výrazů, podaný jednoduchou a lehce zapamatovatelnou formou.

Fotogalerie

Naše reference

Fakultní nemocnice Olomouc

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top