Vážení účastníci některého z našich kurzů,

dovolujeme si Vás oslovit s krátkým evaluačním dotazníkem, jehož účelem je zhodnotit kvalitu programu, realizovaného společností Andra training, s.r.o. ve spolupráci s Vaší organizací. Budeme rádi, když se s námi podělíte o Váš náhled na realizaci programu, jehož jste byli součástí, a pomůžete nám tak dále zlepšovat naše služby. I Vaše další akce díky tomu může být o něco lepší.

Dotazník se vyplňuje pouze elektronicky. Informace, které nám tímto způsobem sdělíte, považujeme za anonymní. Jejich účelem je především statistické zpracování dat a získání zpětné vazby ke kvalitě našich služeb. Obsah tohoto dokumentu nebude spojován s Vaší osobou. Zadavateli poskytujeme na vyžádání pouze souhrnně zpracovaná statistická data. Nezapomeňte prosím zadat Váš kód, pokud Vám byl přidělen.

Součástí každé otázky je položka "Hodnocení", o jejíž vyplnění bychom Vás rádi požádali ve všech případech. Hodnocení, prosím, provádějte jako ve škole, tj. 1-nejlepší/velmi spokojen, 5-nejhorší/velmi nespokojen. Volitelnou možností je pak vyplnění komentáře ke každé otázce, jimž můžete své hodnocení okomentovat.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top