Konstrukční a tvořivé programy

Otestujte vaše analytické a koordinační schopnosti při společné stavbě. Budete překvapeni, jaký se ve Vašem týmu se skrývá obrovský tvůrčí potenciál.

1 - 2 hod.
Outdoor
Indoor
min 12 osob

Společná stavba mostu, který spojuje jednotlivé firemní týmy. Každý tým staví část mostu, který musí vyhovovat přísným požadavkům zadavatele stavby.

Číst dál...

2 - 4 hod.
Outdoor
Indoor
min 16 osob

Program, během kterého účastníci staví vory, lodě nebo jiné vodní dopravní prostředky. Úkolem však není jen postavit funkční plavidlo. Je třeba vypořádat se s celým projektem - správně...

Číst dál...

2 - 4 hod.
Outdoor
Indoor
min 16 osob

Zábavný kreativní program, při kterém mají týmy za úkol nejdříve sestrojit nejnovější závodní speciál v životní velikosti a poté s ním projít sérii bláznivých testů ve stylu TopGear.

Číst dál...

Naše reference

"Děkujeme za organizaci akce. Mám na ni jen pozitivní ohlasy, líbila se napříč celou firmou. V rámci dotazníku bylo 73% zaměstnanců s odpoledním programem velmi spokojeno, průběh akce i jednotlivé aktivity hodnotili velmi pozitivně, zbývající zaměstnanci byli spokojeni. Nikdo neuvedl nic negativního. Vzhledem k tomu, že jsme IT firma a programátoři a konzultanti jsou spíše peciválové, a podle zkušeností z let minulých, je jejich hodnocení velmi pozitivní."

Renata Apeltauerová
U&SLUNO

 

Kde se nám líbilo

Menší hotýlek, který se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top