Konstrukční a tvořivé programy

Otestujte vaše analytické a koordinační schopnosti při společné stavbě. Budete překvapeni, jaký se ve Vašem týmu se skrývá obrovský tvůrčí potenciál.

1 - 2 hod.
Outdoor
Indoor
min 12 osob

Společná stavba mostu, který spojuje jednotlivé firemní týmy. Každý tým staví část mostu, který musí vyhovovat přísným požadavkům zadavatele stavby.

Číst dál...

2 - 4 hod.
Outdoor
Indoor
min 16 osob

Program, během kterého účastníci staví vory, lodě nebo jiné vodní dopravní prostředky. Úkolem však není jen postavit funkční plavidlo. Je třeba vypořádat se s celým projektem - správně...

Číst dál...

2 - 4 hod.
Outdoor
Indoor
min 16 osob

Zábavný kreativní program, při kterém mají týmy za úkol nejdříve sestrojit nejnovější závodní speciál v životní velikosti a poté s ním projít sérii bláznivých testů ve stylu TopGear.

Číst dál...

Naše reference

"Ráda bych vám ještě jednou za celý organizační tým PODĚKOVALA za spolupráci při přípravě doprovodného programu pro Smiths Medical. Podle odezvy, kterou jsme dostali od účastníků (jak českých, tak zahraničních), se jim večer moc líbil a užili si ho. Ranní „ochutnávka“ vybraných fotek vzbudila velké nadšení a přirozeně i spoustu dotazů, kdy uvidí víc. Věřím, že minimálně ze začátku bude zadní část chodby hojně navštěvovaným a oblíbeným místem."

 

Pavlína Mišáková
HR Generalist
Smiths HR Service Center EMEA

Kde se nám líbilo

Menší hotýlek, který se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech.

Andra training

Švédská 3/81,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top