Zkuste si sami

Pokud byste si chtěli nějakým způsobem oživit firemní školení, nebo si ve firmě vyzkoušet teambuilding na nečisto, máme pro Vás řadu tipů. Níže se můžete podívat aktivity, které Vám pravidelně doplňujeme a přidáváme. Společné mají z pravidla to, že nejsou náročně na materiál a tím pádem je zvládne každý schopný personalista zorganizovat vlastními silami. Pokud byste však chtěli vytěžit maximum, ten správný "přesah" teambuildingovým aktivitám dodá samozřejmě zkušený lektor nebo psycholog.

Dnes Vám spíše než aktivitu na teambuilding přinášíme drobnost, která Vám ale ušetří spoustu času a komplikací. Tedy v případě, že alespoň čas od času pořádáte školení, meetingy a pod.

Číst dál...

A opět rozšiřujeme nabídku aktivit, která může být využita na váš vlastní teambuilding. K této aktivitě nebudete potřebovat takřka žádný materiál a její velkou výhodou je možnost hrát ji uvnitř i venku. 

Číst dál...

Máme pro Vás připravenou další aktivitu, hodící se na oživení přednášek, meetingů, školení a podobně. Jakmile budete mít pocit, že účastníci "spí", můžete tuto jednoduchou hru zařadit.

Číst dál...

Vaší teambuildingovou akci si nyní budete moci vylepšit i o časově nenáročnou aktivitu ze skupiny icebreakers. Zaručeně vnese úsměv do tváře účastníků a tak ji lze využít jako zahajovací, nebo jen tak během školení pro zlepšení nálady.

Číst dál...

Někdy se nemusí jednat nutně o teambuilding a přesto se Vám může hodit nějaká aktivita nebo hra. Je tomu tak v případě například interního školení, kdy je čas od času dobré zařadit část, která účastníky nabudí a zvýší jejich pozornost. 

Číst dál...

Další pěknou aktivitou, kterou je možné zařadit na váš teambuilding, je hra, kterou výborně charakterizuje její název "kameny". Vystačíte si při ní pouze s pár kancelářskými papíry, klidně už popsanými.

Číst dál...

Dnes Vám přinášíme velice zajímavou aktivitu, kterou rádi používáme na našich teambuildingových akcích. S trochou nadsázky by se dala zařadit někam na pomezí konstrukčních a komunikačních aktivit. 

Číst dál...

Pokud si plánujete teambuilding, je v hodné na začátek programu zařadit aktivitu, která účastníkům pomůže se rozkoukat a uvolnit. Těmto aktivitám se říká icebreaker a na příklad jednoho takového se můžete podívat. 

Číst dál...

Na Vašem vlastním teambuildingu možná budete potřebovat rozdělit účastníky do menších týmů. Je samozřejmě mnoho způsobů, tak toho docílit. My Vám přinášíme 2 zajímavé, díky kterým začátek akce oživíte. 

Číst dál...

Klasická aktivita, kterou si můžete vyzkoušet sami a připravit si vlastní mini teambuilding. Vlastně k tomu nepotřebujete vůbec nic, tedy pokud kolem sebe máte k dispozici alespoň pět ochotných kolegů.

Číst dál...

Fotogalerie

Kde se nám líbilo

Menší hotýlek, který se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top