Zážitkové aktivity

V naší nabídce máme nepřeberné množství zážitkových aktivit. Vybírejte nejen ze známých, ale také z těch naprosto unikátních. 

Originální postupy

Na základě poptávky je program vždy sestaven tak, aby byly naplněny všechny jeho cíle. Za dobu naší praxe se nám osvědčila celá řada originálních metod, díky kterým úspěšně řešíme i ta nejnáročnější zadání. 

Osobnostní rozvoj

Součástí Vašeho teambuildingového programu může být také teoretický blok se zaměřením například na typologii osobnosti apod.

Vánoční večírky

Doba vánočních večírků pomalu vrcholí. Pokud jste se přesto rozhodli až na poslední chvíli, oslovte nás. Společně najdeme vhodné prostory a vybereme program. Nahlédněte do našeho katalogu a nechte se inspirovat naší nabídkou. 

Kinball

Přinášíme vám novinku v podobě kinballu. Vyzkoušejte s námi tento mladý zábavný sport, který v jednom týmu mohou hrát muži i ženy každého věku. Více informací naleznete v katalogu produktů.

Teambuilding je zážitkový vzdělávací program, zaměřený na rozvoj těch kompetencí jednotlivých účastníků, které jsou klíčové pro účinnou týmovou spolupráci. Patří k nim například schopnost týmové komunikace, řešení problémů, empatie, schopnost poskytování podpory či rozdělení týmových rolí. Konkrétní cíle teambuildingu jsou stanovené na základě zmapování potřeb týmu či pracovní skupiny, které probíhá v úzké spolupráci se zadavatelem. Teambuildingy (ať už ty outdoorové nebo indoorové) využívají prvků zážitkového vzdělávání.

 

Teambuilding můžeme zaměřit například na:

arrow sebepoznání členů týmu

arrow týmovou komunikaci

arrow efektivní rozdělování týmových rolí

arrow využití osobnostní typologie

arrow motivování týmu

arrow rozvoj schopnosti optimální práce s časem

arrow vznik nových a prohloubení stávajících sociálních vazeb

arrow posílení vzájemné důvěry

arrow posílení týmové a organizační identity

Koncepce teambuildingového programu

K dosažení dohodnutých cílů teambuildingu dochází vhodnou kombinací různých teambuildingových aktivit - komunikačních, strategických, kreativních, adrenalinových, které poskytují podněty pro uvědomění si rezerv týmového fungování a možností dalšího rozvoje. Aktivity zároveň umožňují prožít si něco neobvyklého a mají tak vliv na posílení týmového ducha a vzájemné sounáležitosti.

Celý teambuilding (stejně jako teamspirit) bývá obvykle propojený s legendou umocňující zážitkový charakter teambuildingu a odpoutání se od běžného pracovního prostředí. Vše může být naplánován jako outdoor i indoor varianta, popřípadě jako kombinace obojího.

Zpětná vazba

Po vybraných aktivitách následuje zpětná vazba - společná reflexe účastníků, vedená lektorem. Napomáhá pojmenování toho, co se odehrálo v průběhu realizace aktivit. Zpětná vazba tak umožňuje zmapovat fungování týmu a jeho silné stránky i rezervy. Tým je podporován v tom, aby hledal možnosti, jak uvolnit svůj potenciál a jak fungovat efektivněji. Při zpětné vazbě se často objevují paralely mezi prožitou zkušeností a situacemi v pracovním životě.

Pro koho je vhodný teambuilding?

Teambuilding je prostředkem rozvoje a vzdělávání pro pracovní týmy, spolupracující oddělení, projektové týmy. Ideální velikost týmu je 10 - 12 lidí. Teambuilding lze ale uspořádat i pro skupiny menší nebo větší, maximálně 30 - členné.

Kam dál

Pokud máte zájem spíše o odlehčenější formu firemní akce, navštivte prosím sekci firemních akcích, případně si prohlédněte katalog produktů.

Máte zájem o teambuilding?

arrow Pokud jste se rozhodli pro nějakou formu teambuildingu, zašlete nám poptávku.

arrow My Vás kontaktujeme zpět pro potvrzení jejího přijetí a pro případné doplňující informace.

arrow Domluvíme se na termínu osobní schůzky, při které detailně probereme Vaše potřeby, zadání, případně další požadavky na teambuilding.

arrow Pomůžeme Vám s výběrem hotelu, vhodných prostor, s výběrem stravování a s dopravou na akci.

arrow Začneme ihned pracovat na koncepci Vašeho teambuildigu, kterou Vám co nejdříve zašleme včetně kalkulace.

arrow Po odsouhlasení programu, ceny a doladění všech detailů, teambuilding profesionálně zorganizujeme.

Fotogalerie

Naše reference

"Děkujeme za organizaci akce. Mám na ni jen pozitivní ohlasy, líbila se napříč celou firmou. V rámci dotazníku bylo 73% zaměstnanců s odpoledním programem velmi spokojeno, průběh akce i jednotlivé aktivity hodnotili velmi pozitivně, zbývající zaměstnanci byli spokojeni. Nikdo neuvedl nic negativního. Vzhledem k tomu, že jsme IT firma a programátoři a konzultanti jsou spíše peciválové, a podle zkušeností z let minulých, je jejich hodnocení velmi pozitivní."

Renata Apeltauerová
U&SLUNO

 

Z našeho katalogu

Tyto aktivity jsou vhodné především pro rozvoj vedoucích členů týmu, kteří jsou lektorem zvoleni pro konkrétní roli ve skupině. Tato role může vycházet z jejich formální pozice...

Kde se nám líbilo

Menší hotýlek, který se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech.

Andra training

Švédská 3/81,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top