Zážitkové aktivity

V naší nabídce máme nepřeberné množství zážitkových aktivit. Vybírejte nejen ze známých, ale také z těch naprosto unikátních. 

Originální postupy

Na základě poptávky je program vždy sestaven tak, aby byly naplněny všechny jeho cíle. Za dobu naší praxe se nám osvědčila celá řada originálních metod, díky kterým úspěšně řešíme i ta nejnáročnější zadání. 

Osobnostní rozvoj

Součástí Vašeho teambuildingového programu může být také teoretický blok se zaměřením například na typologii osobnosti apod.

Vánoční večírky

Doba vánočních večírků pomalu vrcholí. Pokud jste se přesto rozhodli až na poslední chvíli, oslovte nás. Společně najdeme vhodné prostory a vybereme program. Nahlédněte do našeho katalogu a nechte se inspirovat naší nabídkou. 

Kinball

Přinášíme vám novinku v podobě kinballu. Vyzkoušejte s námi tento mladý zábavný sport, který v jednom týmu mohou hrát muži i ženy každého věku. Více informací naleznete v katalogu produktů.

Teambuilding je zážitkový vzdělávací program, zaměřený na rozvoj těch kompetencí jednotlivých účastníků, které jsou klíčové pro účinnou týmovou spolupráci. Patří k nim například schopnost týmové komunikace, řešení problémů, empatie, schopnost poskytování podpory či rozdělení týmových rolí. Konkrétní cíle teambuildingu jsou stanovené na základě zmapování potřeb týmu či pracovní skupiny, které probíhá v úzké spolupráci se zadavatelem. Teambuildingy (ať už ty outdoorové nebo indoorové) využívají prvků zážitkového vzdělávání.

 

Teambuilding můžeme zaměřit například na:

arrow sebepoznání členů týmu

arrow týmovou komunikaci

arrow efektivní rozdělování týmových rolí

arrow využití osobnostní typologie

arrow motivování týmu

arrow rozvoj schopnosti optimální práce s časem

arrow vznik nových a prohloubení stávajících sociálních vazeb

arrow posílení vzájemné důvěry

arrow posílení týmové a organizační identity

Koncepce teambuildingového programu

K dosažení dohodnutých cílů teambuildingu dochází vhodnou kombinací různých teambuildingových aktivit - komunikačních, strategických, kreativních, adrenalinových, které poskytují podněty pro uvědomění si rezerv týmového fungování a možností dalšího rozvoje. Aktivity zároveň umožňují prožít si něco neobvyklého a mají tak vliv na posílení týmového ducha a vzájemné sounáležitosti.

Celý teambuilding (stejně jako teamspirit) bývá obvykle propojený s legendou umocňující zážitkový charakter teambuildingu a odpoutání se od běžného pracovního prostředí. Vše může být naplánován jako outdoor i indoor varianta, popřípadě jako kombinace obojího.

Zpětná vazba

Po vybraných aktivitách následuje zpětná vazba - společná reflexe účastníků, vedená lektorem. Napomáhá pojmenování toho, co se odehrálo v průběhu realizace aktivit. Zpětná vazba tak umožňuje zmapovat fungování týmu a jeho silné stránky i rezervy. Tým je podporován v tom, aby hledal možnosti, jak uvolnit svůj potenciál a jak fungovat efektivněji. Při zpětné vazbě se často objevují paralely mezi prožitou zkušeností a situacemi v pracovním životě.

Pro koho je vhodný teambuilding?

Teambuilding je prostředkem rozvoje a vzdělávání pro pracovní týmy, spolupracující oddělení, projektové týmy. Ideální velikost týmu je 10 - 12 lidí. Teambuilding lze ale uspořádat i pro skupiny menší nebo větší, maximálně 30 - členné.

Kam dál

Pokud máte zájem spíše o odlehčenější formu firemní akce, navštivte prosím sekci firemních akcích, případně si prohlédněte katalog produktů.

Máte zájem o teambuilding?

arrow Pokud jste se rozhodli pro nějakou formu teambuildingu, zašlete nám poptávku.

arrow My Vás kontaktujeme zpět pro potvrzení jejího přijetí a pro případné doplňující informace.

arrow Domluvíme se na termínu osobní schůzky, při které detailně probereme Vaše potřeby, zadání, případně další požadavky na teambuilding.

arrow Pomůžeme Vám s výběrem hotelu, vhodných prostor, s výběrem stravování a s dopravou na akci.

arrow Začneme ihned pracovat na koncepci Vašeho teambuildigu, kterou Vám co nejdříve zašleme včetně kalkulace.

arrow Po odsouhlasení programu, ceny a doladění všech detailů, teambuilding profesionálně zorganizujeme.

Fotogalerie

Naše reference

Česká spořitelna a.s.

Z našeho katalogu

V teambuildingových programech slouží především k vyvážení programu. Ve spojení s outdoorovým prostředím a správnou dramaturgií však mohou poskytnout silné podněty...

Kde se nám líbilo

Nově zrekonstruovaný hotel u lyžařského areálu Bílá. Nachází se uprostřed krásné přírody. Vyhlášen je svou kuchyní.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top