Teambuilding

teambuilding

Týmové úkoly, silné prožitky a na ně navazující zpětné vazby jsou účinnou a atraktivní metodou cíleného budování týmu...

Více zde...

Vzdělávání a diagnostika

Vzdělávací kurzy - kombinace školení a tréninku a komplexní diagnostické programy pro zhodnocení a rozvoj potenciálu Vašich klíčových pracovníků...

Více zde...

Firemní akce

Firemní eventy

Neobvyklé zážiky, poznání kolegů i sebe samých v neformálním prostředí nebo jako poděkování obchodním partnerům či zákazníkům...

Více zde...

Katalog produktů

teambuilding

V této sekci najdete přehledně členěné konkrétní produkty společnosti Andra training z oblasti firemních akcí i teambuildingu...  

Více zde...

Pokud si chcete zdarma vyměnit odkaz s naším webem, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ANDRA training - teambuilding, týmová diagnostika, vzdělávání a jiné firemní akce
Andra training - teambuilding a rozvojové programy pro zaměstnance i zážitkové firemní akce.
Horoknihy - plňte si s námi svoje sny

 

Outdoorové aktivity

Paintballové hřiště u Prahy - Největší paintballový areál u Prahy, 11budov, zákopy, bunkry a to vše na 32 000m2 
Tandemové seskoky - výběr z 9 letišť v ČR
Outdoor bundy, batohy, spacáky

 

Ubytování a jiné služby

Klub 112 – letní dětské tábory
Dovolená a zájezdy
Cestovní kancelář Natour pořádá oblíbené zájezdy na míru. Pojeďte s námi na eurovíkend za exotikou, do lázní nebo na jazykový pobyt – www.natour.cz.
Hotel Concertino - prožijte welness víkend plný odpočinku a relaxace v jižních Čechách
Penzion U Černého čápa - Útulné ubytování v CHKO Třeboňsko zaručuje klidnou dovolenou či specializované pobyty pro seniory, ženy či romantické pobyty.
Penzion Keramika Jindřichův Hradec je oblíbeným místem pro rodiny s dětmi. Součástí penzionu je keramická dílna výtvarná dílna.
Ubytovani-karlov.cz nabízí celoroční ubytování na horách Karlov-Malá Morávka vhodné pro rodiny s dětmi i samostatné páry.

 

Weboví kamarádi

Anglický překladač vět online
Právní překlady, s.r.o. jsou přední společností v ČR specializovanou především na odborné překlady textů z oblasti práva a obchodu.
Recepty, varenie
úklid
Klub železničních modelářů - Moldavacek.cz
vizitky
Fotodoma.cz - focení dětí a těhotných žen, výroba pohlednic
Fotografické služby zaměřené na umělecky stylizované, ale také reportážní a inscenované focení dětí i dospělých, zvláště těhotných žen a miminek. Fotografování přímo u Vás doma bez zdravotních rizik pro Vaše těhotenství nebo miminko. Možnost dokonalé retuše vad pleti. Komplexní služby při výrobě pohlednic. Informace o obcích Zlínského kraje.
Kamerové a zabezpečovací systémy vysoké kvality za nejlepší ceny. Prodej, montáž, servis a poradenství v oblasti kamerových systému, cctv a ezs techniky s možností připojení na PCO.
Izolace plochých střech Brno - Hydroizolace a izolace plochých střech, izolace teras s pokládkou dlažby na terče a hydroizolace spodních staveb.
SEO-friendly provádí komplexní služby optimalizace stránek pro internetové vyhledávače (SEO), optimalizace elektronických obchodů (e-shopů) a s tím spojený linkbuilding.
Technické, právní a jiné odborné překlady v kombinnaci čeština,němčina. ruština, angličtina, rumunština, švédština, polština, turečtina
Zajištění technických, právních a jiných odborných překladů, simultánní konsekutivní tlumočení, soudně ověřené překlady
Tlumočení Praha - ruština, němčina, angličtina

 

Naše reference

Fakultní nemocnice Olomouc

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top