Teambuilding

teambuilding

Týmové úkoly, silné prožitky a na ně navazující zpětné vazby jsou účinnou a atraktivní metodou cíleného budování týmu...

Více zde...

Vzdělávání a diagnostika

Vzdělávací kurzy - kombinace školení a tréninku a komplexní diagnostické programy pro zhodnocení a rozvoj potenciálu Vašich klíčových pracovníků...

Více zde...

Firemní akce

Firemní eventy

Neobvyklé zážiky, poznání kolegů i sebe samých v neformálním prostředí nebo jako poděkování obchodním partnerům či zákazníkům...

Více zde...

Katalog produktů

teambuilding

V této sekci najdete přehledně členěné konkrétní produkty společnosti Andra training z oblasti firemních akcí i teambuildingu...  

Více zde...

Pokud si chcete zdarma vyměnit odkaz s naším webem, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ANDRA training - teambuilding, týmová diagnostika, vzdělávání a jiné firemní akce
Andra training - teambuilding a rozvojové programy pro zaměstnance i zážitkové firemní akce.
Horoknihy - plňte si s námi svoje sny

 

Outdoorové aktivity

Paintballové hřiště u Prahy - Největší paintballový areál u Prahy, 11budov, zákopy, bunkry a to vše na 32 000m2 
Tandemové seskoky - výběr z 9 letišť v ČR
Outdoor bundy, batohy, spacáky

 

Ubytování a jiné služby

Klub 112 – letní dětské tábory
Dovolená a zájezdy
Cestovní kancelář Natour pořádá oblíbené zájezdy na míru. Pojeďte s námi na eurovíkend za exotikou, do lázní nebo na jazykový pobyt – www.natour.cz.
Hotel Concertino - prožijte welness víkend plný odpočinku a relaxace v jižních Čechách
Penzion U Černého čápa - Útulné ubytování v CHKO Třeboňsko zaručuje klidnou dovolenou či specializované pobyty pro seniory, ženy či romantické pobyty.
Penzion Keramika Jindřichův Hradec je oblíbeným místem pro rodiny s dětmi. Součástí penzionu je keramická dílna výtvarná dílna.
Ubytovani-karlov.cz nabízí celoroční ubytování na horách Karlov-Malá Morávka vhodné pro rodiny s dětmi i samostatné páry.

 

Weboví kamarádi

Anglický překladač vět online
Právní překlady, s.r.o. jsou přední společností v ČR specializovanou především na odborné překlady textů z oblasti práva a obchodu.
Recepty, varenie
úklid
Klub železničních modelářů - Moldavacek.cz
vizitky
Fotodoma.cz - focení dětí a těhotných žen, výroba pohlednic
Fotografické služby zaměřené na umělecky stylizované, ale také reportážní a inscenované focení dětí i dospělých, zvláště těhotných žen a miminek. Fotografování přímo u Vás doma bez zdravotních rizik pro Vaše těhotenství nebo miminko. Možnost dokonalé retuše vad pleti. Komplexní služby při výrobě pohlednic. Informace o obcích Zlínského kraje.
Kamerové a zabezpečovací systémy vysoké kvality za nejlepší ceny. Prodej, montáž, servis a poradenství v oblasti kamerových systému, cctv a ezs techniky s možností připojení na PCO.
Izolace plochých střech Brno - Hydroizolace a izolace plochých střech, izolace teras s pokládkou dlažby na terče a hydroizolace spodních staveb.
SEO-friendly provádí komplexní služby optimalizace stránek pro internetové vyhledávače (SEO), optimalizace elektronických obchodů (e-shopů) a s tím spojený linkbuilding.
Technické, právní a jiné odborné překlady v kombinnaci čeština,němčina. ruština, angličtina, rumunština, švédština, polština, turečtina
Zajištění technických, právních a jiných odborných překladů, simultánní konsekutivní tlumočení, soudně ověřené překlady
Tlumočení Praha - ruština, němčina, angličtina

 

Naše reference

"Andra training prepared one day teambuilding for our Management Team in Blansko. We appreciated the activities and corresponding feedback after every session. In the  Everybody was excited from this experience! Everything was well organized and went smoothly."

Filipe Nóbrega
předseda představenstva
KONE, a.s.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top