Katalog produktů

V katalogu produktů najdete ty nejčastěji realizované a tedy nejoblíbenější programy a aktivity rozdělené do několika kategorií. Je pro nás přirozené vymýšlet nové nebo upravovat stávající programy tak, aby korespondovaly s celkovým zadáním, oblastí působení zákazníka nebo legendou programu. Katalog aktivit by tak měl sloužit spíše jako ukázka realizovaných programů a zdroj inspirace pro Vaši příští akci. Rádi Vám ale pomůžeme také s realizací Vaší originální myšlenky.

Naše programy připravujeme na klíč pro každého klienta zvlášť, takže se téměř nikdy nejedná o dva identické programy. Při přípravě nabídky je nutné zohlednit mnoho proměnných faktorů, abychom přesně vyhověli Vašim potřebám. V případě zájmu lze jednotlivé programy také vzájemně kombinovat. Není například problém Expedici Leiningen vhodně propojit se speleologickou návštěvou jeskyní a podobně. Jakmile Vás něco zaujme, kontaktujte nás. Společně již doladíme všechny detaily tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Klasické teambuildingové aktivity zařazované během širokého spektra firemních programů. V případě cíleného rozvoje následuje po těchto aktivitách zpětná vazba.

Programy

Otestujte vaše analytické a koordinační schopnosti při společné stavbě. Budete překvapeni, jaký se ve Vašem týmu se skrývá obrovský tvůrčí potenciál.

Programy

Na kreativních i uměleckých programech nejenže zábavnou formou využijete svůj kreativní potenciál, ale také si z nich můžete mnoho odnést.  

Programy

Pokud hledáte netradiční programy spíše zážitkového charakteru, tato kategorie jich nabízí dostatečné množství, určených pro nejrůznější skupiny.

Programy

Pokud chcete oslavit závěr roku se svými kolegy, nebo jen oživit večerní posezení navazující na program, pomůžeme Vám zvolit správnou aktivitu, zorganizovat celý program či večírek. 

Programy

Programy, které vás vtáhnou do děje. Jednotlivec tady nic neznamená - budete řešit spousty úkolů, bloudit po lese, komunikovat přes vysílačky, číst z mapy a mnoho dalšího..

Programy

Naše reference

Fakultní nemocnice Olomouc

Kde se nám líbilo

Nově zrekonstruovaný hotel u lyžařského areálu Bílá. Nachází se uprostřed krásné přírody. Vyhlášen je svou kuchyní.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top