Zážitkové programy

Pokud hledáte netradiční programy spíše zážitkového charakteru, tato kategorie jich nabízí dostatečné množství, určených pro nejrůznější skupiny.

0,5 - 1 den
Outdoor
Indoor
do 80 osob

Kinball je mladý sport, který zaujme takřka každého. Nabízí mírnou fyzickou náročnost a obrovskou porci zábavy. Turnaj mohou hrát společně muži i ženy všech věkových kategorií.

Číst dál...

0,5 - 2 dny
Outdoor
do 80 osob

Jachting nabízí originální a nevšední zážitky. Lze jej pojmout jako čistě relaxační projížďku, snadno ho ale můžeme změnit v ryze adrenalinovou aktivitu v podobě závodů.

Číst dál...

0,5 – 1 den
Outdoor
do 80 osob

Jízda na dračích lodích je především v posledních letech velmi atraktivním sportem. Krom toho, že se na našem území konají prestižní světové závody, české flotily patří mezi nejlepší na světě.

Číst dál...

2 – 6 hod
Outdoor
do 60 osob

Za svitu čelovek budete prostupovat přes tekoucí vodu, plazit se ve stísněných prostorách, překonávat zatopené lávky a mnoho dalšího. Jedinečný program, který Vás zavede na unikátní místa.

Číst dál...

0,5 – 1 den
Outdoor
do 60 osob

Moravský kras krom podzemních prostor a říček vhodných pro speleologii nabízí také spousty skalních útvarů tyčících se vysoko nad zemí. A právě ty na vaší firemní akci dokážeme využít v programu.

Číst dál...

0,5 – 2 dny
Outdoor
do 40 osob

Ať už v ČR nebo v zahraničí, můžete se s námi vydat také na vodu a to hned v několika podobách. Můžeme volit divočejší sjezdy na raftech, případně se věnovat relaxačnímu sjezdu na pálavách.

Číst dál...

0,5 – 2 dny
Outdoor
do 15 osob

Touha létat volně jako ptáci provází člověka už od nepaměti. Pokud i Vy nebo Váš tým chcete vzlétnout a sledovat svět z ptačí perspektivy, máme tu pro vás let na tandemovém padáku.

Číst dál...

0,5 dne
Outdoor
Indoor
neomezeně

V létě i v zimě může být součástí Vašeho programu také sochání z ledu. Profesionální sochaři vytvoří cokoliv si budete přát, poté si i Vy budete moci pod dohledem vše vyzkoušet.

Číst dál...

0,5 - 1 den
Outdoor
Indoor
do 50 osob

Teambuilding lze také doplnit zařadit přístrojové potápění. Seznámíte se se základy, za asistence instruktora si poprvé sestrojíte výstroj a pomalu se ponoříte.

Číst dál...

0,5 - 1 den
Outdoor
do 100 osob

Velice oblíbenou součástí firemních programů jsou střelecké aktivity, může se jednat i o méně tradiční střelbu na asfaltové holuby. V případě zájmu je případně možné sestavit celý střelecký program…

Číst dál...

0,5 - 1 den
Outdoor
Indoor
do 50 osob

Tento pojem znamená pojídaní hmyzu, jedná se však spíše o využití hmyzu při přípravě pokrmů. Formou přednášek se od specialistů v oboru seznámíte s principy, naučíte se vařit a někteří možná i okusí.

Číst dál...

Naše reference

VICTORIA VOLKSBANKEN

Kde se nám líbilo

Nově vybudovaný 4* hotel nedaleko Lipenské přehrady. Zaujme nejen sám o sobě, ale také svou lokalitou. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top