Katalog produktů

V katalogu produktů najdete ty nejčastěji realizované a tedy nejoblíbenější programy a aktivity rozdělené do několika kategorií. Je pro nás přirozené vymýšlet nové nebo upravovat stávající programy tak, aby korespondovaly s celkovým zadáním, oblastí působení zákazníka nebo legendou programu. Katalog aktivit by tak měl sloužit spíše jako ukázka realizovaných programů a zdroj inspirace pro Vaši příští akci. Rádi Vám ale pomůžeme také s realizací Vaší originální myšlenky.

Naše programy připravujeme na klíč pro každého klienta zvlášť, takže se téměř nikdy nejedná o dva identické programy. Při přípravě nabídky je nutné zohlednit mnoho proměnných faktorů, abychom přesně vyhověli Vašim potřebám. V případě zájmu lze jednotlivé programy také vzájemně kombinovat. Není například problém Expedici Leiningen vhodně propojit se speleologickou návštěvou jeskyní a podobně. Jakmile Vás něco zaujme, kontaktujte nás. Společně již doladíme všechny detaily tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Naše reference

"Ráda bych vám ještě jednou za celý organizační tým PODĚKOVALA za spolupráci při přípravě doprovodného programu pro Smiths Medical. Podle odezvy, kterou jsme dostali od účastníků (jak českých, tak zahraničních), se jim večer moc líbil a užili si ho. Ranní „ochutnávka“ vybraných fotek vzbudila velké nadšení a přirozeně i spoustu dotazů, kdy uvidí víc. Věřím, že minimálně ze začátku bude zadní část chodby hojně navštěvovaným a oblíbeným místem."

 

Pavlína Mišáková
HR Generalist
Smiths HR Service Center EMEA

Kde se nám líbilo

Rodinný hotel Mlýn Velehrad **** nabízí ubytování na poutním Velehradě nedaleko Uherského Hradiště.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top