Časová náročnost
2-4 hod.

Prostředí
Outdoor
Indoor

Počet účastníků
min 6 osob

 

Originální flexibilní program, který může podpořit téma konference nebo firemního setkání a ve výsledku doplnit vlastní firemní materiály nebo ozdobit společné prostory. Tento program výborně propojuje zábavu s kreativitou, podpoří neformální komunikaci mezi zaměstnanci a současně umožňuje umístit výsledné dílo do společných firemních prostor.

Kombinace „živých obrazů“ s komiksovými bublinami, které tvoří vlastní strip (krátký komiksový příběh) na 5-6 panelů. Ten je nafocen přítomným fotografem. Výsledný produkt je možné vytisknout na plakát, vydat ve fotoknize či elektronicky.

Týmy mají k dispozici materiál na výrobu bublin, kartony, pytle s oblečením, barvy na obličej apod. Úkolem je tedy nejenom vymyslet scénář krátkého příběhu (dle zadání), ale také připravit kostýmy, rekvizity, náležitá maskérská příprava, apod.

Výsledek lze jednoduše ovlivnit konkretizací zadání – firemní hodnoty, produkty, cíle, návody...

 


Klíčové znaky programu

  •   týmová abreakce
  •   kreativita
  •   týmové rozhodování
  •   spolupráce napříč týmy
  •   seznamování
  •   zvýšení týmové energie
  •   prolomení ledů

Naše reference

"Ráda bych vám ještě jednou za celý organizační tým PODĚKOVALA za spolupráci při přípravě doprovodného programu pro Smiths Medical. Podle odezvy, kterou jsme dostali od účastníků (jak českých, tak zahraničních), se jim večer moc líbil a užili si ho. Ranní „ochutnávka“ vybraných fotek vzbudila velké nadšení a přirozeně i spoustu dotazů, kdy uvidí víc. Věřím, že minimálně ze začátku bude zadní část chodby hojně navštěvovaným a oblíbeným místem."

 

Pavlína Mišáková
HR Generalist
Smiths HR Service Center EMEA

Kde se nám líbilo

Menší hotýlek, který se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech.

Andra training

Švédská 3/81,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top