Na Vašem vlastním teambuildingu možná budete potřebovat rozdělit účastníky do menších týmů. Je samozřejmě mnoho způsobů, tak toho docílit. My Vám přinášíme 2 zajímavé, díky kterým začátek akce oživíte. 

1. způsob - pomocí lízátek

Velice netradičním a zajímavým způsobem je rozdělení účastníků za pomocí barevných lízátek. Stačí koupit různé barvy, a dát všem účastníkům si vybrat. Týmy pak tvoří účastníci, kteří si vylosují stejnou barvu. Tento netradiční způsob všechny jistě nejen pobaví, ale také potěší. Pokud chcete rovnoměrně rozdělit do týmů muže i ženy, stačí vytvořit dvě hromádky. Z jedné si budou losovat muži, ze druhé ženy. Díky tomu se nestane, aby byl čistě dámský nebo pánský tým. 

2. způsob - pomocí karet

 Další zajímavé rozdělení je za pomocí klasického balíčku karet. Tedy v případě, že budete potřebovat maximálně 8 týmů týmy. Každý tým bude totiž reprezentovat jedna barva (srdce, piky, káry, kříže). Napočítejte si tedy podle počtu účastníků rovnoměrně karty, zamíchejte je a položte na stůl tak, aby nebyly vidět symboly. Podle toho, jaký si kdo vybere, bude v daném týmu. 

V případě, že by bylo třeba vytvářet až 8 týmů, mohou se využít také barvy balíčků (zpravidla červené a modré), čímž vytvoříte dohromady 8 možných kombinací. 

Sdílet na FacebookSdílet na Google PlusSdílet na TwitterSdílet na LinkedIn

Fotogalerie

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top