Pokud si plánujete teambuildingovu akci, je v hodné na začátek programu zařadit aktivitu, která účastníkům pomůže se rozkoukat a uvolnit. Těmto aktivitám se říká icebreaker a na příklad jednoho takového se můžete podívat. 

Pravidla

Nejprve nechte účastníky vytvořit si trojice. Pokud počty nevychází, můžou být také 1-2 dvojice. Rozdejte všem flipchartový papír a řekněte skupinkám, aby si na něj nakreslily 3 (resp. 2) velké kruhy, které jsou vzájemně propletené. Každému náleží jeden kruh. Účastníci nyní mají 15 minut na to, aby do svého kruhu, do místa, které se neprotíná s jiným kruhem napsali 3 své zajímavé vlastnosti či fakta, o kterých ostatní pravděpodobně neví. Do míst, kde se protínají kruhy dva napíše příslušná dvojice jednu věc, kterou má společnou a do míst, kde se protínají kruhy všechny napíšou 3 vlastnosti, které mají všichni společné. U dvojic je to podobné, jsou ale vytvořeny pouze 2 kruhy a tedy i jedno prolnutí. 

Jakmile jsou účastníci hotoví, ukažte postupně všechny výtvory, vyberte vždy nějaké zajímavé vlastnosti. Můžete například požádat, aby Vám tyto vlastnosti předvedli, třeba i pantomimicky. 

Sdílet na FacebookSdílet na Google PlusSdílet na TwitterSdílet na LinkedIn

Fotogalerie

Kde se nám líbilo

Nově zrekonstruovaný hotel u lyžařského areálu Bílá. Nachází se uprostřed krásné přírody. Vyhlášen je svou kuchyní.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top