Pokud si plánujete teambuildingovu akci, je v hodné na začátek programu zařadit aktivitu, která účastníkům pomůže se rozkoukat a uvolnit. Těmto aktivitám se říká icebreaker a na příklad jednoho takového se můžete podívat. 

Pravidla

Nejprve nechte účastníky vytvořit si trojice. Pokud počty nevychází, můžou být také 1-2 dvojice. Rozdejte všem flipchartový papír a řekněte skupinkám, aby si na něj nakreslily 3 (resp. 2) velké kruhy, které jsou vzájemně propletené. Každému náleží jeden kruh. Účastníci nyní mají 15 minut na to, aby do svého kruhu, do místa, které se neprotíná s jiným kruhem napsali 3 své zajímavé vlastnosti či fakta, o kterých ostatní pravděpodobně neví. Do míst, kde se protínají kruhy dva napíše příslušná dvojice jednu věc, kterou má společnou a do míst, kde se protínají kruhy všechny napíšou 3 vlastnosti, které mají všichni společné. U dvojic je to podobné, jsou ale vytvořeny pouze 2 kruhy a tedy i jedno prolnutí. 

Jakmile jsou účastníci hotoví, ukažte postupně všechny výtvory, vyberte vždy nějaké zajímavé vlastnosti. Můžete například požádat, aby Vám tyto vlastnosti předvedli, třeba i pantomimicky. 

Sdílet na FacebookSdílet na Google PlusSdílet na TwitterSdílet na LinkedIn

Fotogalerie

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top