Píše se rok 10028. Galaktickému impériu vládne spolu s několika nejmocnějšími velkorody již desátým rokem padišah Elrood IX. Čeká ho ještě dalších 128 standardních roků neklidné vlády, než ho z trůnu sesadí jeho syn Shaddam. Galaktické impérium tvoří stovky nejrůznějších planet ve správě jednotlivých velkorodů... a také Duna – pouštní planeta Arrakis. Tato výjimečná planeta má zcela jedinečné postavení v celém impériu, je zdrojem vzácného koření – melanže. Na této zvláštní substanci je závislé celé impérium. Díky její konzumaci dokáží vesmírní piloti ohýbat čas a prostor a překonávat tak obrovské vzdálenosti mezi planetami, zároveň je koření návykovou drogou, která prodlužuje lidský život.

Padišah přenechává správcovství nad Dunou jednomu z velkorodů. V současné době spravuje planetu baron Dmitri Harkonnen a Elrood IX není s jeho prací spokojen. Množství vytěžené melanže dramaticky klesá. Harkonnenové nejsou schopní v tvrdých podmínkách Arrakisu spolupracovat s původním obyvatelstvem planety a většinu sil musí vynakládat na brutální potlačování občanských nepokojů a zároveň začali příliš spoléhat na moc, kterou vládnou.

Fotogalerie

Naše reference

"Myslím, že všichni zaměstnanci byli moc spokojeni a dokonce mě odměnili osobním poděkováním, takže já také děkuji za profesionální práci. :-)"

Mgr. Ivana Kovaříková, Ph.D.
ParaCENTRUM Fenix

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top