Nejčastější použití: teamspirit, večírek

Rodrigo Ramirez – jeden z nejvýznamnějších současných bojovníků proti stresu, se narodil se a vyrůstal v Mexiku. Na studiích v Evropě se poprvé setkal se stresogeny a jejich zhoubnými účinky. Zanechal proto studií, ale rozhodl se v Evropě zůstat a vypracoval originální, dnes již světově proslulý protistresový program.

Při koncipování programu čerpal z bohatství jeho rodákům přirozených zvyklostí. O Mexičanech je totiž známo, že si z ničeho nedělají hlavu. Jsou pověstní svým „maňana“ (zítra). Čas vnímají trochu jinak, než jsme zvyklí my- jsou v tomhle směru prostě laxní a flegmatičtí. Nic pro ně není problém. Že přijdou někam pozdě -no, a co? Že nepřijdou vůbec, že něco nepřinesou, nedodělají, nevrátí...? Nejde přece o život. Mexičané jsou také velmi otevření, společenští, umí se bavit a užít si legraci. Neustále něco oslavují nebo pořádají večírky (fiesty). Zajímavé je, jak takové večírky fungují. Většina lidí si s sebou přivede i svoje známé -v průměru tak 2-3! Ani je nenapadne, že by to měli ohlásit, že je tam nikdo nezná (a tudíž třeba ani nechce). Prostě se přiženou a řeknou: to je můj bratranec Paco a jeho holka a jeden můj kámoš.

K fiestě patří hodně hudby a samozřejmě tanec. Vyčerpání způsobené neustálou účastí na fiestách kompenzují Mexičané každodenním poctivým trávením siesty. tj. odpoledním spánkem a odpočinkem.

Rodrigova metoda má však ještě jedno specifikum. Už jako mladinký si Rodrigo všiml, že v napjatých situacích mu častokrát pomohl bezděčný dotek vousů, které zdědil po své babičce. Tento fenomén Rodrigo později vědecky probádal a vzhledem k jeho prokázanému efektu jej zařadil do protistresového programu. A proto kromě toho, že Rodrigo vede své svěřence k osvojení nového, zdravějšího životního stylu, které shrnul do tzv. Desatera, učí je také čerpat magickou sílu z vousů a pomocí ní lépe zvládat výzvy života. A protože Rodrigovi záleží na blahu lidstva především, své magické vousy si nechává vždy vyrůst, ustřihnout a vydražit v celosvětové dražbě. Jedny Rodrigovy vzácné vousy se podařilo vydražit i nám a vy máte nyní možnost o ně bojovat, získat je a užívat si jejich moci.

Protistresové desatero Rodriga Ramireze

1.Pokud jde o život, drž se hesla „maňana“= zítra, (chápej "někdy").

2.Pokud nejde o život, drž se hesla „pasado maňana“= pozítří (chápej "nikdy").

3.Nezanedbávej fiesty.

4.Na fiestu vem s sebou vždy nejméně dva kamarády, příbuzné či známé.

5.Nezanedbávej siesty.

6.Siestu můžeš trávit i sám...ale nemusíš.

7.Nezanedbávej péči o své vousy.

8.Pokud jsi žena a nemáš vlastní vousy, nezanedbávej kontakt s vousy někoho jiného.

9.Knírem ženu neuhodíš.

10.Každý den si opakuj RR desatero.

Fotogalerie

Naše reference

"Ráda bych Vám poděkovala za výbornou a profesionální spolupráci. Zaměstnanci hodnotí program s nadšením. Děkuji a už teď se těším, co pro nás připravíte příští rok ;-)."

Kateřina Sináková
marketingový specialista
Broker Trust, a.s.

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top