Několikaletá spolupráce, několik akcí ročně. To už je spousta programů. A i přesto, že Whirlpool dbá na to, aby akce pro jejich partnery byly opravdu zážitkové, vždy máme zase nějakou novinku, kterou akci oživit nebo na čem ji stavět už s ročním předstihem vymyšlenou. A tak jediné, co nakonec vždy zbývá na tuto firemní akci připravit, je personál kongresových hotelů v příhodné lokalitě. 

A že jsme pro Whirlpool organizovali jejich zážitkové akce takřka ve všech koutech republiky, dokládá následující. Vše začalo v roce 2010, když nás firma oslovila jakožto na organizátora teambuildingových programů a následně se rozhodla navázat s námi spolupráci. 

První akce byly realizovány v okolí hotelu Jezerka na Vysočině. Kromě několika team buildingových aktivit jsme do těchto programů zařadili také mobilní lanové centrum, lukostřelbu, foukačky, turnaj v paintballu a celý program jsme nazvali - přísnější, než přísně tajné. 

Následující rok jsme se vydali do Jižních Čech do lokality, se kterou máme bohaté zkušenosti. Jednalo se o Lipno nad Vltavou, které nabízí opravdu nepřeberné možnosti pro pořádání a organizování firemních akcí. Účastníci se navzdory nepříznivému počasí vydali na půldenní výcvik na kajutových jachtách. Stihnout se však ještě během těchto programů dalo například lezení na umělé stěně, lanové centrum s lanovkou, golfový trenažér apod. Ústředním tématem však zůstaly jachty a tak bylo ocenění vítězného týmu jasné - láhev kvalitního jamajského rumu s věnováním. Celá akce pak byla zakončena firemním večírkem, na kterém roli DJ a moderátora přijal Dan Kopál, kterého znáte z TV Prima. 

V roce 2012 jsme se vydali opačným směrem, do Krkonoš. Janské Lázně a nad nimi se tyčící Černá hora jsou opět velice atraktivní lokalitou. Když se k tomu přidá moc pěkný hotel Omnia a samozřejmě zajímavý program :), jedná se o kombinaci, která nemůže zklamat. A že toho nebylo málo. Všichni si mohli vybrat, jak svému týmu v expedičním závodu přispějí. Někdo se vydal 8 sedačkovou kabinou na vrchol Černé hory, odkud sjel zpět na horských koloběžkách, případně na vražedném vozítku stanley rider. Dalo se ale také vyrazit na horském kole, do lanového centra, střílet z foukaček, řešit hlavolamy, nebo se vydat s GPS na geocaching. Opravdovou specialitou této firemní akce ale byla možnost vyzkoušet si přístrojové potápění. Vždy pětice z týmu dorazila do hotelového bazénu, kde dostala láhve, automatiku a ploutve, po krátké instruktáži také tabulku pro zápis pod vodou a vrhla se pod hladinu řešit šifru. 

A ani na závěr tohoto programu se zážitky nechyběla párty s DJ a vzhledem k lokalitě také s medovinou. 

Ze slovníčku pojmů

Andragogika

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí a vším, co s tím souvisí. Andragogika staví na poznatcích sociologie, psychologie, personalistiky a dalších vědních oborů. Zabývá se také využitím lidského potenciálu v oblasti ekonomiky, kultury a politiky. Jejím hlavním cílem je napomáhat k plnému sociálnímu životu a mnohostrannému osobnímu rozvoji dospělých.

Kde se nám líbilo

Nově vybudovaný 4* hotel nedaleko Lipenské přehrady. Zaujme nejen sám o sobě, ale také svou lokalitou. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top