Je to už několik let, co nás společnost Kaufland oslovila s první poptávkou na uspořádání teambuildingového programu v Praze. Výběrové řízení naše agentura vyhrála, akce se povedla, a tak vznikl vynikající základ pro další mnohaletou spolupráci při pořádání firemních akcích nejen v Praze, ale také v okolí Brna a podobně. 

Během našeho prvního teambuildingu v Praze, Modřanech, byl důraz kladen spíše na týmové aktivity, nicméně i tady se našel prostor na adrenalin a zážitkový program v podobě Segway, lukostřelby či bungeerunningu. Celý program pak vyvrcholil turnajem v lidském stolním fotbale, který účastníky zaujal natolik, že jsme tuto aktivitu zařadili také na příští firemní akci. 

Ta se konala opět v Praze, tentokrát v Tróji. Na této akci jsme zvolili trošku jinou podobu programu. Během dopolední části teambuildingu si účastníci rozdělení do skupin při týmových aktivitách vydělali body, které mohli zužitkovat při odpolední strategické GPS hře. Ta už se konala na větší části Prahy a na účastníky čekala spousta úkolů, které bylo třeba splnit. 

A u GPS jsme zůstali, tentokrát jsme totiž realizovali několikadenní teambuilding, nikoli v Praze, ale v okolních lesích. Jednalo se totiž o expedici Leiningen, o které se můžete dočíst v našem katalogu. Prozradíme jen, že účastníci tuto dobu strávili řešením příběhu z druhé světové války, museli si obstarat potravu, řešit šifry, dávat dohromady střípky, které postupně nalézali aby se jim celý příběh začal objasňovat. 

Další rok jsme se nejprve přesunuli zpět do Prahy. S účastníky se již velice dobře známe a tak přesně víme, co od nás očekávají. Proto jsme jako hlavní součást celodenního team-buildingu zařadili turnaj v Kinballu a vše pak doplnili o několik týmových a zážitkových aktivit. Kinball je opravdu netradiční sport pro všechny, který z našich zkušeností zaujme naprosto každého. Turnaj se dokonce povedl natolik, že jsme museli změnit program další, již naplánované firemní akce u Brna, jen abychom jej tam mohli opět zařadit. A i tady si kinball i přes nepřízeň počasí všichni patřičně užili. 

Už se těšíme na příště :) 

Ze slovníčku pojmů

Dynamics

Pokročilejší aktivity, které nemají pevně stanovený průběh a způsob řešení. Účastníci jsou obeznámení s cílem aktivity a toho musí vlastním řešením dosáhnout. Dynamics se používají ve všech typech programů od teambuildingu se zpětnými vazbami a rozborem až po teamspiritové či funové akce.

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top