V roce 2011 navštívili Olomouc zástupci Asociace lékařských fakult Velké Británie. Kromě vlastního programu na LF UP si tato skupina našla čas také na poznávání našeho kraje a k tomu využila služeb naší teambuildingové agentury.  

V 9 hod ráno vyzvedáváme usměvavé a dobře naladěné účastníky před hotelem Arigone a krátce je seznamujeme s programem dnešního dne. Přesunujeme se do autobusu, který nás odváží na naši první zastávku - pivovar Litovel. Zde účastníky čeká exkurze, trocha vaření piva a samozřejmě také lehká degustace. Po dvou hodinách pak znovu nasedáme do autobusu a odjíždíme na pohádkový hrad Bouzov. Tady se zdržujeme o něco déle, jelikož nás krom prohlídky hradu čeká také oběd. Bohužel na další cestu se nám kazí počasí a začíná pršet. I když bohužel možná není to správné slovo. Ačkoli nabízíme možnost změny programu, všichni se rozhodují i za deště vyrazit na rafty. Proto přejíždíme zpět do Olomouce a v loděnici nasedáme do člunů. Všichni tak mají možnost podívat se na historické centrum tak trochu netradičně a po přibližně hodinové komentované cestě náš program zakončujeme na tržnici tak, jak jsme jej začali - opět s úsměvem.  

Ze slovníčku pojmů

Nízká lanová překážka

Překážka umístěná nízko nad zemí. Její zvládnutí vyžaduje koncentraci, pozornost, ale i týmovou podporu a spolupráci. Z bezpečnostního hlediska vyžaduje nízká lanová překážka pouze přítomnost instruktora a nikoliv dalšího speciálního jištění. Tento typ aktivit se pravidleně vyskytuje na všech typech akcí, ať už se jedná o teambuilding, teamspirit či jiné firemní akce.

Kde se nám líbilo

Nově zrekonstruovaný hotel u lyžařského areálu Bílá. Nachází se uprostřed krásné přírody. Vyhlášen je svou kuchyní.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top