Se společností Arboeko jezdíme na vodu již od založení naší společnosti a máme tedy za sebou několik povedených akcí. Není to zcela běžné, ale i firemní akce lze doplnit, či zcela postavit na sjezdu řeky a právě to je tento případ. Ačkoli umíme udělat program na vodě na spoustě míst a řek v ČR, Arboeko si zamilovalo řeku Moravu. A že se vše pojalo opravdu na pohodu se můžete přesvědčit sami. Přijedete na výchozí bod Vašeho programu, kde už čekají připravené rafty, Pálavy či jiné nafukovací i plastové loďky. Oblečete si vesty, všechno nutné hodíte do lodního vaku a za slunečného počasí vyrazíte s našimi instruktory směrem na Olomouc. Cestou nechybí zastávky a na jedné z nich grilování se soudkem piva. Pro případ jakýchkoli nenadálých problémů Vás po celou dobu doprovází náš vůz (samozřejmě se počítá s tím, že se čas od času některá z posádek převrátí) a v závěru na Vás opět čeká odvoz. S čluny už si poradíme, takže se nemusíte o nic starat. Vlastně jen o to, abyste se včas dostavili na další část programu, nebo večerní raut.

 

 

Ze slovníčku pojmů

Synergický efekt

Efekt společného působení, součinnosti. Jeho podstatou je skutečnost, že kooperující týmy dosahují lepších výsledků, než jeho nejchytřejší, nejinteligentnější a nejvzdělanější člen. Poslední výzkumy synergického efektu ukazují, že skupina o velikosti tří členů je nutná a zároveň postačující na to, aby produkovala lepší intelektuální výsledky, než ekvivalentní počet jednotlivců s intelektuální kapacitou toho nejlepšího. Synergický efekt je podstatou výkonnosti dobrého týmu a uvědomění si existence synergického efektu může být jedním z cílů teambuildingu.

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top