Moderní, objektivní nástroj hodnocení pracovníků. Objektivita hodnocení je dána tím, že do hodnocení jednoho pracovníka je zapojený větší počet hodnotitelů v různém vztahu k hodnocenému – nadřízený, kolegové, podřízení, partneři, zákazníci. Všichni zúčastnění, včetně samotného hodnoceného, vyplní dotazník zkonstruovaný speciálně pro potřeby organizace, ve které hodnocení probíhá. Zohledněn je přitom kompetenční model organizace, firemní kultura a firemní strategie.

Dotazník je možné vyplnit online na našich stránkách.

Hodnocení jednotlivých hodnotitelů jsou plně anonymní, výstupy jsou zpracovávány pro jednotlivé skupiny hodnotitelů a dotazníky jsou po zpracování dat zničeny. S výstupy je hodnocený seznámený formou individuální konzultace, případně formou skupinového workshopu. Zprávu v písemné podobě obdrží pouze hodnocený, po dohodě jeho nadřízený.

Na základě doporučení formulovaných v závěrečné zprávě lze stanovit silné stránky pracovníka i oblasti pro rozvoj, vzdělávání a osobní růst. Hodnocení 360°zpětnou vazbou lze s jistým časovým odstupem zopakovat, pro zmapování míry dosaženého rozvoje.

Naše reference

WHIRLPOOL CR, spol. s.r.o.

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top