Moderní, objektivní nástroj hodnocení pracovníků. Objektivita hodnocení je dána tím, že do hodnocení jednoho pracovníka je zapojený větší počet hodnotitelů v různém vztahu k hodnocenému – nadřízený, kolegové, podřízení, partneři, zákazníci. Všichni zúčastnění, včetně samotného hodnoceného, vyplní dotazník zkonstruovaný speciálně pro potřeby organizace, ve které hodnocení probíhá. Zohledněn je přitom kompetenční model organizace, firemní kultura a firemní strategie.

Dotazník je možné vyplnit online na našich stránkách.

Hodnocení jednotlivých hodnotitelů jsou plně anonymní, výstupy jsou zpracovávány pro jednotlivé skupiny hodnotitelů a dotazníky jsou po zpracování dat zničeny. S výstupy je hodnocený seznámený formou individuální konzultace, případně formou skupinového workshopu. Zprávu v písemné podobě obdrží pouze hodnocený, po dohodě jeho nadřízený.

Na základě doporučení formulovaných v závěrečné zprávě lze stanovit silné stránky pracovníka i oblasti pro rozvoj, vzdělávání a osobní růst. Hodnocení 360°zpětnou vazbou lze s jistým časovým odstupem zopakovat, pro zmapování míry dosaženého rozvoje.

Naše reference

"Děkujeme za organizaci akce. Mám na ni jen pozitivní ohlasy, líbila se napříč celou firmou. V rámci dotazníku bylo 73% zaměstnanců s odpoledním programem velmi spokojeno, průběh akce i jednotlivé aktivity hodnotili velmi pozitivně, zbývající zaměstnanci byli spokojeni. Nikdo neuvedl nic negativního. Vzhledem k tomu, že jsme IT firma a programátoři a konzultanti jsou spíše peciválové, a podle zkušeností z let minulých, je jejich hodnocení velmi pozitivní."

Renata Apeltauerová
U&SLUNO

 

Kde se nám líbilo

Nově vybudovaný 4* hotel nedaleko Lipenské přehrady. Zaujme nejen sám o sobě, ale také svou lokalitou. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top