Do firemních akcí lze kromě zaměstnanců či Vašich partnerů zapojit také jejich rodiny i s dětmi, přičemž se může jednat o akce pro desítky, nebo i stovky lidí.

Víme, co bude bavit

Že dokážeme zabavit dospělé jsme si již dávno ověřili díky tomu, kolik účastníků ročně projde našimi programy a především, kolik z nich se k nám stále vrací. Family day však není pouze o zaměstnancích a manažerech, jeho nedílnou součástí jsou také děti. Spousta dětí. V našem nejužším týmu máme nadšnce se zkušenostmi s organizováním opravdu velkých letních táborů. Díky nim zaručeně víme, co bude bavit děti všech věkových kategorií.

Je z čeho vybírat

Program setkání sestavíme podle Vašeho přání. Umíme tradiční dětské dny se soutěžemi pro celou rodinu a všudypřítomným skákacím hradem i méně obvyklá rodinná setkání s divadlem nebo hudbou. Připravíme akci pro účastníky všech věkových kategorií. Všechny naše programy pro děti se vyznačují velkou porcí nezapomenutelné legrace a tak, jako většina našich programů, jsou také tematicky zastřešeny. Váš příští dětský den s námi tak může být v pirátském stylu, můžeme jej uspořádat v indiánské vesnici, není problém při něm narazit na hejno ufonů nebo si v létě zkusit uplácat sněhuláka.

Kompletní realizace

Samozřejmostí je zajištění technického vybavení od velkokapacitních stanů až po ozvučení, programem Vás bude provázet výřečný moderátor. Můžeme zajistit nejrůznější umělecká vystoupení a tvůrčí dílny a samozřejmě také dobré občerstvení.

Naše reference

Team Training, spol. s.r.o.

Z našeho katalogu

0,5 – 2 dny
Outdoor
do 40 osob

Ať už v ČR nebo v zahraničí, můžete se s námi vydat také na vodu a to hned v několika podobách. Můžeme volit divočejší sjezdy na raftech, případně se věnovat relaxačnímu sjezdu na pálavách.

Kde se nám líbilo

Rodinný hotel Mlýn Velehrad **** nabízí ubytování na poutním Velehradě nedaleko Uherského Hradiště.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top