Netradiční forma poděkování zákazníkům nebo klíčovým firemním partnerům. Event marketingové akce prohloubují vztahy s Vašimi stávajícími partnery a umožňují oslovit partnery nové. Cílem těchto akcí je především pozitivně prezentovat Vaši firmu, její vize a hodnoty.

Získejte maximum

Program pro firemní partnery je realizován především s ohledem na jejich komfort a spokojenost. Může mít podobu zábavného soutěžního odpoledne, ale i dobrodružné vícedenní expedice. Program lze uspořádat variantou outdooru nebo indooru v ČR i v zahraničí. Podle našich zkušeností jsou i lidé, kteří se navzájem neznají, ale spojuje je pouze Vaše firma a obor činnosti, schopni velice dobře spolupracovat v týmu. Pro Vás tak vzniká jedinečná šance se do takového nového týmu jednoduše zapojit a získat nové pozitivní vazby.

Program šitý na míru

Tento typ programu se často dále kombinuje s večerním programem, který může být koncipován v podobném tematickém stylu. Někdy je vhodné program doplnit o prezentaci samotné firmy nebo nových výrobků, materiálů apod. Pokud je téma nových produktů dostatečně silné, může být podle něj zpracován celý program. Takový program je potom vhodný i například pro zaměstnance – obchodníky, kterým nenásilnou a odlehčenou formou fixuje klíčové vlastnosti nabízených produktů.

Naše reference

MERKUCIO s.r.o.

Z našeho katalogu

0,5 – 2 dny
Outdoor
do 15 osob

Touha létat volně jako ptáci provází člověka už od nepaměti. Pokud i Vy nebo Váš tým chcete vzlétnout a sledovat svět z ptačí perspektivy, máme tu pro vás let na tandemovém padáku.

Kde se nám líbilo

Dvorská bouda nabízí ubytování spíše turistického charakteru, ale může se pyšnit skvělou lokalitou téměř na hlavním krkonošském hřebenu a příjemným personálem. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top