Základem těchto firemních akcí je společný neobvyklý zážitek, který dokáže oživit vztahy mezi spolupracovníky a může tak nastavit novou úroveň jejich vzájemné spolupráce. Teamspirit je typ firemní akce vhodný pro menší týmy, celé pracovní skupiny i kompletní firemní strukturu o počtu několika set lidí. 

Často bývá zaměňován s teambuildingem, nicméně na rozdíl od něj se teamspiritový program nezaměřuje na cílené, promyšlené a strukturované budování týmu. Je vhodný také při obměně, výraznějším doplnění či novém vzniku pracovních skupin. Firemní akce typu teamspirit může být také koncipována jako odměna pro zaměstnance.

Cílem teamspiritové firemní akce pak může být:

arrow lepší poznání jednotlivých členů týmu

arrow vznik či prohloubení neformálních vazeb mezi spolupracovníky

arrow upevnění týmové identity a souladu s firemní kulturou

arrow rozvoj kreativního myšlení

arrow podpora vize fungování společnosti

arrow relaxace a pocit uznání za vykonanou práci

Společný zážitek je to, co nás spojuje

Záleží jen na výběru cílů, podle kterých následně společně zvolíme správnou kombinaci aktivit. Teamspirit je vhodný jak pro spolupracovníky na stejné úrovni řízení, tak pro různorodé skupiny – prostřednictvím takovéto firemní akce se totiž snižují především komunikační bariéry napříč celou organizací. Poznání svých nadřízených, podřízených či kolegů v příjemném, neformálním a ne-pracovním prostředí výrazně usnadňuje spolupráci na pracovišti. Společný zážitek také prohlubuje vztahy mezi kolegy a umožňuje navazovat vztahy nové. Výrazně tak odlehčuje formální struktuře při jejím fungování.

Tento typ firemních akcí také slouží ke sdílení společných zkušeností, návyků a znalostí napříč jednotlivými divizemi, oddělením či projekčními týmy. V jeho rámci je v případě zájmu možné poskytnout prostor pro společnou zábavu mimo harmonogram akce. Ideální je také v kombinaci s firemními poradami, výročními setkáními či interními prezentacemi a konferencemi.

Naše reference

"Ráda bych Vám poděkovala za výbornou a profesionální spolupráci. Zaměstnanci hodnotí program s nadšením. Děkuji a už teď se těším, co pro nás připravíte příští rok ;-)."

Kateřina Sináková
marketingový specialista
Broker Trust, a.s.

Z našeho katalogu

min. 1 hod.
Outdoor
Indoor
min 10 osob

Program inspirovaný uměním, který poskytuje zábavu, uvolnění a prostor pro týmovou spolupráci při řešení kreativního úkolu.

Kde se nám líbilo

4*hotel vysoké kvality ve Vendryni, kousek od Třince. Nachází se jen kousek od malebné beskydské přírody. 

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top