Filozofie teambuildingu

zjednodušeně můžeme říct, že:

   - V podmínkách klasického firemního zaměstnání lidé pracují častěji v týmech, než samostatně.

   - Kvalitní, sehraný a vysoce výkonný tým se nerodí lehce a málokdy se dá mluvit o náhodě.

Z předchozích řádků se dá odvodit, že by se budování týmů mělo věnovat určité úsilí – je potřeba týmu pomoci, aby rozvíjel kreativitu, efektivitu, komunikaci i zajistit, aby v tomto úsilí nikdy nepřestal. Této úvaze se zřejmě nedá mnoho vytknout. Žijeme ve světě, ve kterém bohužel není pravidlem, aby lidé automaticky vytvářeli spolupracující týmy, které by v klidu a harmonii dosahovaly úžasných výsledků. Některé určitě ano. Většina však bohužel ne.

Největším nebezpečím pro tým není, že nebude úspěšný, ale že bude a zastaví svůj rozvoj.

Mark Sanborn

Teoreticky by tedy teambuilding, pokud ho definujeme jako budování efektivně pracující skupiny lidí, měl být dobrou myšlenkou. Každý, kdo byl někdy součástí týmu, ví, že každý tým je jiný a že vždy nějakou dobu trvá, než se jednotlivé lidské osobnosti naučí spolupracovat.

Naše reference

"Ráda bych vám ještě jednou za celý organizační tým PODĚKOVALA za spolupráci při přípravě doprovodného programu pro Smiths Medical. Podle odezvy, kterou jsme dostali od účastníků (jak českých, tak zahraničních), se jim večer moc líbil a užili si ho. Ranní „ochutnávka“ vybraných fotek vzbudila velké nadšení a přirozeně i spoustu dotazů, kdy uvidí víc. Věřím, že minimálně ze začátku bude zadní část chodby hojně navštěvovaným a oblíbeným místem."

 

Pavlína Mišáková
HR Generalist
Smiths HR Service Center EMEA

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top